Çözümlerimiz

Uç Nokta Güvenliği

Kırılganlığın en yüksek olduğu noktalardan birisi son kullanıcılardır. Farklı saldırı tiplerine çabuk tepki verip, saldırının şeklini hızla değerlendirip, saldırıyı etkisiz hale getirmek için yüksek teknolojili, esnek, uçtan uca uyum yeteneği yüksek güvenlik çözümleri gerekir.

Siber dünya tehditleri her gün evrimleşirler, korunma yöntemleri de beraberinde evrimleşmek zorunda kalmaktadırlar. Kurumunuzun korunabilmesi için bu tehlikeli oyunda hep bir adım önde olmanız ve en yeni teknolojiyi kullanabilmeniz kritik öneme sahiptir.

Kurumunuza sızma girişimleri kırılganlığın en yüksek olduğu uç noktalarınıza yani çalışan bilgisayarlarına yönelecektir. Hedef Odaklı Saldırılar söz konusu olduğunda imza bazlı uç nokta koruma yöntemleri yani anti-virüs yazılımları hızla anlamını yitirmektedir.

DEREKA, en yenilikçi teknolojilerle kurumsal ağınızdaki tüm uç noktalarda anlık olarak zararlı etkinliğini takip eder, önlem almanıza yardımcı olur ve sizi hedef odaklı saldırılara ve sıfırıncı gün saldırılarına karşı korur. Davranış analizi yapan merkezi birimlerle konuşan ve anlık istihbarattan haberdar olan uç nokta yazılımları ve hatta bilgisayar üzerinde koşan mini sandboxlar yeni saldırılara karşı çok daha akıllı ve etkin koruma sağlamaktadır.

Çözüm Önerisi: Cylance, Ivanti, FireEye

İLETİŞİM