Dereka

Hakkımızda

Kalkanlar, insanoğlu bir diğerine karşı silah kullanmaya başladığından beri kendimizi, sevdiklerimizi ve bize ait olanları korumamız için kullandığımız ana araçtır. “DEREKA” Osmanlıca’da deriden yapılan kalkan için kullanılan sözcüktür. Türk tarihinde en fazla kullanıma sahip kalkan türü olan deri kalkanlar bugüne kadar bize karşı olanlara doğrulttuğumuz güvenilir araçlar olmuştur.

DEREKA Teknoloji Danışmanlık A.Ş. olarak, iş dünyasını koruyacak yeni nesil kalkanlar sunmaktayız. 2015 yılından bu yana müşterilerimizin Siber Güvenlik ve Elektronik Güvenlik ihtiyaçlarını karşılarken verim ve performansı üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Yeni nesil Siber Güvenlik ve Elektronik Güvenlik Çözümlerimiz ile katma değerli profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Kurucu ve yönetici kadromuzun geniş tecrübesi ve geliştirdiğimiz yaklaşım ile, kurumların kendine özgü ihtiyaçlarına fiyat performans oranı yüksek, alanında lider teknoloji tedarikçilerinin ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerine ve kamu kuruluşlarına değer katmakta ve teknik destek sağlamaktayız.

İstanbul ve Ankara ofislerimizle, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde cevaplayarak, sağlam ve uzun süreli ortaklıklar kurmak en önemli önceliğimizdir.